Jautājumi un atbildes

Kas ir iekļauts velobrauciena maksā?

Velobrauciena maksā ir iekļauta nakšņošana ērtos divvietīgos un ģimenes numuriņos, kvalitatīvas ēdienreizes no piektdienas vakara līdz svētdienai, tūrisma objektu apskate, degustācijas un grupas vadīšana. Organizatori parūpēsies, lai jūs varētu atvilkt elpu no ikdienas steigas, atpūsties un ļauties piedzīvojumam!

Kādas grūtības pakāpe ir velobraucieniem?

Katram dalībniekam būs iespēja izvēlēties piedzīvojumā doties pēc savām spējām. Tiem, kam svarīga ir baudīšana un detaļu iepazīšana, būs iespēja pievienoties grupai, kas dosies līdz 60 km garos dienas braucienos. Savukārt tiem, kam gribēsies sevi izaicināt, būs iespēja doties līdz pat 100 km garos dienas braucienos. Bet ģimenēm ar bērniem un bērniem no 7 gadu vecuma būs iespēja braukt bērnu grupā, kas dosies līdz 30 km garos dienas braucienos. Grupas pavadīs grupas vadītājs.

Vai var piedalīties arī ar maziem bērniem?

Var piedalīties arī ar maziem bērniem, dodoties īsākajā distancē. Šis brauciens būs veidots speciāli tā, lai gan bērniem, gan vecākiem būtu interesanti. No 7 gadu vecuma bērns var doties īsākajā braucienā kopā ar grupas vadītāju viens pats, kamēr vecāki dodas garākos braucienos.

Kas velobraucienos nepieciešams no ekipējuma?

Velobraucienam vari pievienoties ar savu velosipēdu, pirms brauciena pārbaudot VELOEXPRESS veikalā tā tehnisko stāvokli. Ja par savu velosipēdu nejūties drošs, varam piedāvāt velosipēda īri.

Velobraucieniem piemērots būs tūrisma vai kalnu velosipēds. Nepieciešama ķivere un riteņbraukšanai piemērots apģērbs. Ja ir vēsāks laiks, vajadzēs lietus jaku. Vakariem noderēs viegls ikdienas apģērbs.

Cik maksās velosipēdu noma?

VELOEXPRESS izīrēs jaunu un ērtu velosipēdu par 25 eiro uz visu nedēļas nogali.

Vai organizatori var nodrošināt velosipēdu aizvešanu uz pasākuma vietu?

Jā, nogādājiet savu velosipēdu VELOEXPRESS veikalā, Rīgā, Gunāra Astras ielā 3 un organizatori to nogādās uz pasākuma vietu un pēc tam atpakaļ uz Rīgu.

Kā nokļūt uz pasākuma vietu?

Uz pasākuma vietu aicinām nokļūt ar savu transportu. Ja tāda iespēja nav, tad sakiet par to organizatoriem, kas parūpēsies par dalībnieku nogādāšanu uz pasākuma vietu.

Izvēlies sev interesantāko maršrutu un ieminies Velokācijas piedzīvojumā!

grafisks_elements.png